+90 212 705 9525
info@sevileskicioglu.av.tr

Über Uns

Internationale Erfahrung
Seit 2016

Wir finden Lösungen für Ihre rechtlichen Probleme.

Eskicioğlu Law Firm 2016 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Köln, Stuttgart, Madrid ve Tahran’da ortaklıkları bulunan, hukukun pek çok dalında yerel ve uluslararası müvekkillere hizmet veren ve dava, danışmanlık hizmeti sunan uluslararası bir hukuk bürosudur. Hukuk ekibimiz Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Farsça dillerini konuşan ve Türk ve Alman Barolarına kayıtlı avukatlardan, yine alanlarında tanınan akademisyenlerden oluşmaktadır.

Wir beraten nicht nur im türkischen Recht, sondern auch im deutschen Recht insbesondere in Europarecht und zugleich bieten wir eine Rechtsberatung in arabischen und spanischen Rechtsgebieten an.

Eskicioğlu Law Firm küçük ölçekli şirket ve kobilere hizmet sunmakla birlikte uluslararası ve global şirketleri ve kişi, yatırımcıları da kapsayan pek çok farklı tipte ve sayıda dernek, şirket, teşebbüs ve şahıslara hukuki hizmet vermektedir.

Eskicioğlu Law Firm dinamik ve deneyimli ekibiyle birlikte yüksek ve profesyonel seviyede hukukun pek çok dalında hizmet vermektedir. Hukuk büromuz uluslararası şbirlikleri ve üyelikleri sayesinde müvekkillerine en etkili ve uygun biçimde ulusal ve uluslararası işlemler bakımından hizmet sunmaktadır.

Eskicioğlu Law Firm belirtilen alanlarla sınırlı olmamak üzere Şirket Birleşme ve Devralma, Şirket Tür Değiştirme, Hisse Devri, Ortaklık Sözleşmesi Hazırlanması, Yönetim Kurulu ve Genel Kurul kararlarının hazırlanması ve şirketin günlük işlemlerine ilişkin her türlü evrakın hazırlanması ve danışmanlık hizmetinin verilmesi; Yatırım Projeleri, Vatandaşlık, Çalışma ve Oturum İzinlerinin Alınması, Sözleşme Hukuku, Gümrük, Kamu Özel Sektör Ortaklığı, Ticaret Hukuku, tasarım ve marka başvuruları da dahil olmak üzere Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İş Hukuku, Dava takibi, Arabuluculuk, Tahkim, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku, Rekabet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku ve Banka Finans Hukuku alanlarında lokal ve uluslararası alanda hukuki hizmet vermektedir.

42

Internationale Kunden

6

Jahre Erfahrung

314

Akten

17

Internationale Zertifikate

Unser Team

Unsere Anwälte

Av. İris Müller
Anwalt

Av. İris Müller

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi / Muğla (2015)
Av. Sevil Eskicioğlu
Gründungspartner

Rechtsanwältin Sevil Eskicioğlu

Universität Konstanz - 9 Eylül Universität İzmir / Rechtsanwaltskammer München (2015) - Rechtsanwaltskammer İstanbul (2020)
SEVİL ESKİCİOĞLU Law FIRM

Wir sind für Sie da.

de_DEDeutsch