+90 212 705 9525
info@sevileskicioglu.av.tr

About Us

International Experience
Since 2016...

We are finding solutions for your legal problems.

Eskicioğlu Law Firm 2016 yılında İstanbul’da kurulmuş olup Köln, Stuttgart, Madrid ve Tahran’da ortaklıkları bulunan, hukukun pek çok dalında yerel ve uluslararası müvekkillere hizmet veren ve dava, danışmanlık hizmeti sunan uluslararası bir hukuk bürosudur. Hukuk ekibimiz Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve Farsça dillerini konuşan ve Türk ve Alman Barolarına kayıtlı avukatlardan, yine alanlarında tanınan akademisyenlerden oluşmaktadır.

Our teams offer legal and consultancy services that are not only the extent of Turkish Law, also consist of Law of such European countries especially German and Spanish law together with EU- Law.

Eskicioğlu Law Firm küçük ölçekli şirket ve kobilere hizmet sunmakla birlikte uluslararası ve global şirketleri ve kişi, yatırımcıları da kapsayan pek çok farklı tipte ve sayıda dernek, şirket, teşebbüs ve şahıslara hukuki hizmet vermektedir.

Eskicioğlu Law Firm dinamik ve deneyimli ekibiyle birlikte yüksek ve profesyonel seviyede hukukun pek çok dalında hizmet vermektedir. Hukuk büromuz uluslararası şbirlikleri ve üyelikleri sayesinde müvekkillerine en etkili ve uygun biçimde ulusal ve uluslararası işlemler bakımından hizmet sunmaktadır.

Eskicioğlu Law Firm belirtilen alanlarla sınırlı olmamak üzere Şirket Birleşme ve Devralma, Şirket Tür Değiştirme, Hisse Devri, Ortaklık Sözleşmesi Hazırlanması, Yönetim Kurulu ve Genel Kurul kararlarının hazırlanması ve şirketin günlük işlemlerine ilişkin her türlü evrakın hazırlanması ve danışmanlık hizmetinin verilmesi; Yatırım Projeleri, Vatandaşlık, Çalışma ve Oturum İzinlerinin Alınması, Sözleşme Hukuku, Gümrük, Kamu Özel Sektör Ortaklığı, Ticaret Hukuku, tasarım ve marka başvuruları da dahil olmak üzere Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, İş Hukuku, Dava takibi, Arabuluculuk, Tahkim, Vergi Hukuku, Bilişim Hukuku, Rekabet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Tüketici Hukuku ve Banka Finans Hukuku alanlarında lokal ve uluslararası alanda hukuki hizmet vermektedir.

42

International Clients

6

Years of Experience

314

Cases

17

International Certificates

Our Team

Our Attorneys

Av. İris Müller
Lawyer

Av. İris Müller

Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi / Muğla (2015)
Av. Sevil Eskicioğlu
Founding Partner

Attorney Sevil Eskicioğlu

Konstanz University - 9 Eylül University / Bar Assoc. of Munich (2015) - Bar Assoc. of Istanbul (2020)
SEVİL ESKİCİOĞLU Law FIRM

We are here to help you.

en_USEnglish